www.phuviktor.pl
  • W trakcie czyszczenia
  • Po wyczyszczeniu
  • Wykładzina przed czyszczeniem
  • Po czyszczeniu

Pranie dywanów i wykładzin

Działanie odkurzacza piorącego i krótkie omówienie na czym polega pranie dywanów i tapicerki na mokro przy użyciu produktów, i urządzeń przemysłowych firmy KARCHER.

Gdy przesuwamy dyszę urządzenia powolnym ruchem po dywanie, wykładzinie, tapicerce meblowej jak i samochodowej, roztwór środka czyszczącego jest rozpylany pod ciśnieniem w głąb czyszczonego materiału. Turbina dużej mocy (w jaką jest zaopatrzone urządzenie ) w tym samym czasie produkuje podciśnienie, które natychmiast wysysa rozpylony środek wraz z rozpuszczonym brudem do zbiornika na brudną wodę, wprost do maszyny. Ta operacja jednocześnie usuwa bród, kurz jak i nie pożądane w naszych domach roztocza, a efekt widać zaraz po zakończonej czynności.
Z wyczyszczonej w ten sposób powierzchni można korzystać już po kilku godzinach. Osuszanie wypranych dywanów można jeszcze bardziej przyspieszyć za pomocą dmuchawy lub po prostu wietrząc pomieszczenie. Proszek czyszczący Karcher przyspiesza proces schnięcia pozostawiając przyjemny zapach ( urządzenia Puzzi posiadają najlepszy rezultat odessania wody i pozostawionej wilgoci ze wszystkich odkurzaczy piorących dostępnych na rynku). Czynność ta zalecana jest dla osób cierpiących na alergię spowodowaną różnego rodzaju pyłami kurzu, pleśni i niechcianego sąsiedztwa roztoczy.

Zalecana cykliczność zabiegu co 6 miesięcy, gdyż producent środka czyszczącego zapewnia działanie środka w takim okresie, oraz ochronę przed promieniami UV. ( które powodują wypalanie się kolorów na nie zabezpieczonych środkiem powierzchniach ).

Gwarantujemy zadowolenie z wykonanej usługi.Copyright © 2019 P.H.U. Viktor